KONST / Litografier / Färglitografi 16847224
nr 1684 7224
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 223/280. Färglitografi, bildmått: 49x60 cm, yttermått inklusive ram: 74x81 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:21:56
300 kr
400 kr
600 kr
900 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg